Watersnoodwoning Heiningen-Moerdijk

Cultuurprijs Moerdijk 2015 voor onze stichting!

Vier genomineerde verenigingen en stichtingen uit de gemeente Moerdijk waren zaterdagavond 19 september jl. bijeen in fort Sabina in Heijningen, daartoe uitgenodigd door de Stichting Cultuur Moerdijk.

De genomineerden zorgden voor een presentatie waarin werd duidelijk gemaakt wat hun doel is en hoe ze dat willen bereiken. Voorzitter Jan Dierks van de Stichting Behoud Watersnoodwoningen Fijnaart en Heijningen was als eerste aan de beurt. Kernachtig omschreef hij op welke wijze een uitgeleefde woning in Heijningen een plaats werd waar de herinnering aan de stormramp levend gehouden wordt.

In de loop van de avond maakte notaris De Vos bekend wie de prijs in ontvangst mocht nemen. Boven verwachting noemde hij de naam van onze stichting! Natuurlijk hadden we wel de hoop, maar niet de verwachting.


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Met het winnen van deze prijs zijn onze kansen op het vinden van sponsors beslist groter. Er hebben zich al donateurs ingeschreven de laatste weken, nu het bedrijfsleven nog!